Telefon

+40 722 537 542

Email

golivu@golivu.com

Program

L - S: 09AM - 10PM

Keto Light – Ani Kestner, ani Williams nie zostali oskarżeni o żadne przestępstwo.

Inny podejrzany – lekarz z West Tennessee, którego tożsamość nie została publicznie zidentyfikowana w środę po południu – rzekomo przepisał ponad 4,2 miliona tabletek opioidowych.

Pozostali oskarżeni byli zatrudnieni w co najmniej trzech firmach zajmujących się klinikami leczenia bólu: LaFollette Wellness Centre; Specjaliści od bólu w Dolinie Tennessee; oraz Pain MD, z siedzibą w Brentwood, ale prowadzącą kliniki w trzech stanach. Urzędnicy rządowi oskarżali już wcześniej firmę Pain MD o wywieranie presji na pacjentach, aby wykonywali niepotrzebne zastrzyki w celu zawyżenia zysków, a teraz z tymi samymi zarzutami postawiono zarzuty trzem pielęgniarkom.

Wszystkie te postępowania karne w Tennessee zostały ogłoszone w środę, kiedy keto light official website Departament Sprawiedliwości ujawnił, że 60 lekarzy w sześciu stanach zostało postawionych w stan oskarżenia w szeroko zakrojonym śledztwie prowadzonym przez Regionalną Grupę Uderzenia Opioidów na Receptę w Appalachach. Postępowania były w dużej mierze niepowiązane, ale ogólnie skupiały się na opioidach, nadmiernym przepisywaniu leków lub oszustwach w służbie zdrowia.

https://chocolate-slim-official.top/pl/

Ponad połowa oskarżonych usłyszała zarzuty w Tennessee.

W komunikacie prasowym prokurator amerykański dla środkowego okręgu Tennessee Don Cochran pochwalił śledczych i prokuratorów za „nadzwyczajne wysiłki” w prowadzeniu tych spraw.

„Ogłoszone dzisiaj oskarżenia stanowią zwieńczenie wielu miesięcy skrupulatnego śledztwa i kolejny przykład naszego zaangażowania w pociągnięcie do odpowiedzialności osób, które utrwalają kryzys opioidowy w naszym kraju” – powiedział Cochran.

Inni oskarżeni zostali oskarżeni w Kentucky, Luizjanie, Ohio, Wirginii Zachodniej, Alabamie i Pensylwanii. Jak wynika z komunikatu prasowego Departamentu Sprawiedliwości, wśród podejrzanych we wszystkich stanach było 31 lekarzy, siedmiu farmaceutów, ośmiu pielęgniarek i siedmiu innych licencjonowanych pracowników służby zdrowia.

POWIĄZANE: „Rock Doc keto light” z Tennessee zamienił opioidy i plastry z fentanylem na seks – twierdzą federalni

WIĘCEJ: Po śmierci co najmniej czterech pacjentów lekarz z Tennessee oskarżony o narkotyki

„Epidemia opioidów to najbardziej śmiercionośny kryzys narkotykowy w historii Ameryki, a Appalachy poniosły jego konsekwencje bardziej niż keto light official jakikolwiek inny region” – stwierdził w komunikacie prokurator generalny USA William Barr. „Ale Departament Sprawiedliwości robi, co w jego mocy, aby pomóc zakończyć ten kryzys”.

Brett Kelman jest reporterem zajmującym się opieką zdrowotną w „The Tennessean”. Można się z nim skontaktować pod numerem 615-259-8287 lub pod adresem brett.kelman@tennessean.com. Śledź go na Twitterze pod adresem @brettkelman.

 • PainMD z siedzibą we Franklin jest właścicielem lub prowadzi kliniki leczenia bólu w trzech stanach.
 • Były pacjent i były pracownik oskarżył kliniki o zawyżanie zysków fałszywymi zastrzykami.
 • Teraz zarzuty te znalazły odzwierciedlenie w akcie oskarżenia postawionym trzem pracownikom PainMD.

W środę ujawniony federalny akt oskarżenia oskarża trzy pielęgniarki z PainMD, firmy zajmującej się leczeniem bólu w Tennessee, mającej kliniki w trzech stanach, o namawianie pacjentów do bezwartościowych zastrzyków wyłącznie w celu zwiększenia zysków.

Akt oskarżenia odzwierciedla wcześniejsze zarzuty postawione przez byłego pacjenta i byłego pracownika w dochodzeniu w stanie Tennessean oraz w pozwie cywilnym złożonym przez rząd stanowy i federalny. Liderzy PainMD upierają się, że firma nie zrobiła nic złego i złożyli pozwy przeciwko tym, którzy wypowiadali się przeciwko niej.

Pielęgniarki — Brian Richey, 37 lat, z Cookeville; Jonathan White, 49 lat, z Tullahoma; i Daniel Seeley, lat 58, z Batesville w stanie Mississippi keto light official – zostali oskarżeni o trzy przypadki oszustw w służbie zdrowia i jeden przypadek spisku mającego na celu popełnienie oszustwa w opiece zdrowotnej.

Prokuratorzy zarzucają w akcie oskarżenia, że ​​podejrzani robili pacjentom zastrzyki w plecy, które „nie były ani konieczne z medycznego punktu widzenia, ani anatomicznie możliwe”, a następnie obciążyli ich kosztami na ponad 3,5 miliona dolarów w ramach fałszywych roszczeń w ramach rządowych programów ubezpieczeniowych, takich jak Medicare. Podejrzanym zarzuca się także, że szkolili w tym samym innych pracowników.

Prokurator USA Don Cochran powiedział w czwartek, że podejrzani wykorzystywali zapotrzebowanie pacjenta na opioidy i inne narkotyki, aby wywrzeć na nim presję, aby zaakceptował „bardzo bolesne” zastrzyki, które nie służyły żadnemu keto light celowi medycznemu.

„Zagrożenie polegało na odebraniu tym pacjentom źródła leków na receptę, jeśli nie zastosują się do zaleceń” – powiedział Cochran.

Z aktu oskarżenia wynika, że ​​trzej podejrzani działali pod bezpośrednim poleceniem właściciela PainMD i głównego lekarza, którego tożsamość nie została zidentyfikowana. Właścicielem PainMD jest Michael Kestner, niepraktykujący prawnik, a dyrektorem medycznym jest dr Lisabeth Williams. Ani Kestner, ani Williams nie zostali oskarżeni o żadne przestępstwo.

Cochran nie chciał powiedzieć, czy spodziewa się, że w tej sprawie postawiono zarzuty większej liczbie osób.

Akt oskarżenia w sprawie PainMD został ujawniony w środę w ramach śledztwa federalnego, które objęło 60 lekarzy, pielęgniarki i innych podejrzanych w sześciu stanach Appalachów, w tym 32 oskarżonych w Tennessee. Większość zarzutów wynikała z nadmiernego przepisywania opioidów, ale kilka – w tym oskarżenie przeciwko PainMD – dotyczyło oszustw w służbie zdrowia.

PainMD był wcześniej oskarżony o niepotrzebne zastrzyki w procesach sądowych złożonych przez stan Tennessee i rząd federalny. Zarzuty te zostały wzmocnione przez dochodzenie z Tennessean opublikowane w styczniu, w którym była pracownica PainMD Cathy Lanigan i były pacjent Lenny Quintavalla opisali, w jaki sposób kliniki PainMD wywierają presję na pacjentów, aby przyjmowali dziesiątki zastrzyków podczas każdej wizyty.

Quintavalla, 57-letni weteran marynarki wojennej keto light official z poważnymi problemami z kręgosłupem, powiedział, że w klinice potraktowano jego plecy „jak tarczę do darta”.

„Kiedy tam po raz pierwszy poszłam, powiedziano mi, że jeśli nie dostanę zastrzyków w punkt spustowy, nie będzie żadnego leczenia” – Quintavalla powiedziała The Tennessean. „Byli pacjenci, z którymi rozmawiałem w poczekalni, którzy twierdzili, że zastrzyki nie pomagają, nie chcieli ich i nie keto light official rozumieli, dlaczego muszą je brać”.

Lanigan, dyplomowana asystentka medyczna, która w 2017 roku pracowała w klinice PainMD w Północnej Karolinie przez dziewięć miesięcy, powiedziała The Tennessean, że tak naprawdę nie dawała pacjentom zastrzyków, ale była odpowiedzialna za to, aby pacjenci podpisali dokumenty wyrażające na nie zgodę. Lanigan powiedział, że każdy pacjent miał obowiązek podpisać umowę przed wizytą u lekarza lub zdiagnozowaniem jakiejkolwiek choroby.

Jeśli nie podpisali, byli odsyłani.

„W przypadku niektórych pacjentów (zastrzyki) nie działały lub działały tylko na krótki czas, a ból, przez który przechodzili, aby je dostać, był gorszy niż ból, który leczyli” – powiedziała Lanigan. „Wielu z nich było naprawdę zdenerwowanych. Niektórzy z nich komentowali w stylu: „Robisz to tylko dla pieniędzy”. ”

Po opublikowaniu w styczniu dochodzenia w sprawie Tennessean firma PainMD oskarżyła Quintavallę i Lanigan o kłamstwo i pozwała ich pod zarzutem zniesławienia. Jay Bowen, prawnik klinik leczenia bólu, stwierdził, że „jednoznacznie” nieprawdą jest twierdzenie, że zastrzyki są obowiązkowe lub niepotrzebne, przyznał jednak, że stanowią one rdzeń strategii leczenia pacjentów firmy PainMD.

„Są to kliniki interwencyjne, więc to właśnie oferują” – powiedział Bowen. „Jeśli nie chcesz brać pod uwagę akupunktury, nie idź do kliniki akupunktury. Jeśli nie chcesz kupować butów, nie idź do sklepu obuwniczego.”

Bowen nie odpowiedział natychmiast na prośby o komentarz pozostawione w jego biurze w środę lub czwartek.

Brett Kelman jest reporterem zajmującym się opieką keto light site zdrowotną w „The Tennessean”. Można się z nim skontaktować pod numerem 615-259-8287 lub pod adresem brett.kelman@tennessean.com. Śledź go na Twitterze pod adresem @brettkelman.

W tym tygodniu trzydziestu dwóch lekarzy z Tennessee zostało oskarżonych o przestępstwa federalne w ramach szeroko zakrojonego śledztwa w sprawie opioidów i nadmiernego przepisywania leków.

Zgodnie z komunikatami Departamentu Sprawiedliwości poniżej znajduje się lista wszystkich oskarżonych, którym postawiono zarzuty w Tennessee. Wszyscy oskarżeni są podejrzanymi i żaden z nich nie został obecnie skazany.

Wielu z tych lekarzy zostało aresztowanych w środę rano.

Środkowe Tennessee – 9 oskarżonych

 • Doktor Darrell R. Rinehart, lat 63, z Indianapolis w stanie Indiana, dawniej Columbia w stanie Tennessee, został oskarżony o 19 przypadków przepisywania substancji kontrolowanych z Wykazu II poza zwykłym tokiem praktyki zawodowej i bez uzasadnionego celu medycznego. WIĘCEJ INFORMACJI W TEJ SPRAWIE
 • Doktor Bowdoin G. Smith, lat 64, z Carthage keto light official website w stanie Tennessee został oskarżony o przepisanie substancji kontrolowanej z Wykazu II poza zwykłym tokiem praktyki zawodowej i bez uzasadnionego celu medycznego w styczniu i lutym tego roku.
 • Doktor Lawrence J. Valdez, lat 50, z Hendersonville w stanie Tennessee, został oskarżony o 18 przypadków przepisywania substancji kontrolowanych z Wykazu II poza zwykłym tokiem praktyki zawodowej i bez uzasadnionego celu medycznego w okresie od czerwca 2016 r. do marca 2017 r.
 • Doktor Timothy Abbott, lat 62, z Nashville, podolog, został oskarżony o siedem zarzutów przepisywania substancji kontrolowanych z Wykazu II poza zwykłym tokiem praktyki keto light zawodowej i bez uzasadnionego celu medycznego w okresie od stycznia 2015 r. do stycznia 2019 r.
 • Heather Marks, lat 36, z Murfreesboro w stanie Tennessee, pielęgniarka, została oskarżona o cztery przypadki przepisywania substancji kontrolowanej z Wykazu II poza zwykłym tokiem praktyki zawodowej i bez uzasadnionego celu medycznego w okresie od grudnia 2016 r. do lutego 2018 r.
 • Trzej pielęgniarze z branży Pain MD – Brian Richey, 37 lat, z Cookeville; Daniel Seeley, 58, z Batesville, Mississippi; i Jonathan White, lat 49, z Tullahoma, zostali oskarżeni o trzy przypadki oszustw w opiece zdrowotnej i jeden o spisek mający na celu popełnienie oszustwa w opiece zdrowotnej. WIĘCEJ INFORMACJI W TEJ SPRAWIE
 • John Polston, lat 58, z Tompkinsville w stanie Kentucky, który był odpowiedzialny za aptekę Dale Hollow w Celina w stanie Tennessee, został oskarżony o 21 przypadków wydawania substancji kontrolowanych z Wykazu II i Wykazu IV, poza zwykłym tokiem praktyki zawodowej i bez uzasadnionego zezwolenia lekarskiego w terminie od 27 kwietnia 2017 r. do 6 grudnia 2017 r.

Wschodnie keto light official Tennessee – 8 oskarżonych

 • Doktor Charles Brooks, lat 61, z Maryville w stanie Tennessee, zarzuca mu jeden przypadek spisku mającego na celu dystrybucję leków z Wykazu III, IV i V, a także jeden przypadek oszustwa w służbie zdrowia w związku z pomocnictwem i podżeganiem do składania fałszywych zeznań związanych ze sprawami opieki zdrowotnej. WIĘCEJ INFORMACJI W TEJ SPRAWIE
 • Doktor Stephen Mynatt, lat 64, z Knoxville i dr David Newman, lat 58, z Maryville, zostali oskarżeni o spisek mający na celu dystrybucję leków kontrolowanych według Wykazu II. Mynattowi postawiono także dwa zarzuty związane z dystrybucją narkotyków z Wykazu II. Zarówno Mynatt, jak i Newman byli związani ze specjalistami ds. bólu w Dolinie Tennessee.
 • Oskarżono czterech lekarzy związanych z Centrum Odnowy Biologicznej LaFollette. Są to: dr Henry Babenco, lat 58, z Paducah w stanie keto light official Kentucky; Sharon Naylor, 53 lata, z Jacksboro; Alicia Taylor, 29 lat, z Oneidy i Gregory Madron, 54, z Jacksboro. Wszyscy są oskarżeni o spisek mający na celu dystrybucję narkotyków kontrolowanych z Wykazu II. Naylor i Babenco zostali również oskarżeni o pranie pieniędzy.
 • Doktor Harrison Yang, lat 75, z Manchesteru, został oskarżony o naruszenia przepisów dotyczących oszustw w służbie zdrowia.

Zachodnie Tennessee – 15 oskarżonych

W zachodnim dystrykcie Tennessee zarzuty postawiono piętnastu oskarżonym, w tym ośmiu lekarzom. Jednak do środowego popołudnia władze zidentyfikowały jedynie 11 oskarżonych.

 • Jeffrey Young, pielęgniarz w Memphis, został oskarżony o przepisywanie opioidów i innych uzależniających leków bez uzasadnienia, a czasami o otrzymywanie przysług seksualnych w ramach zapłaty. WIĘCEJ O TEJ SPRAWIE
 • Według akt sądu federalnego, obok Younga oskarżeni byli dr Alexander Alperovich i dr Andrew Rudin. Wszystkim trzem podejrzanym postawiono zarzuty udziału w spisku mającym na celu dystrybucję i wydawanie substancji kontrolowanych oraz inne zarzuty związane z narkotykami.
 • Doktor Charles Alston i pielęgniarka Britney Petway z Superior Health and Wellness Clinic w Jackson zostali oskarżeni o spisek mający na celu dystrybucję i wydawanie substancji kontrolowanych.
 • Doktor Thomas Ballard III keto light site, inny specjalista medyczny w Jackson, został oskarżony o wielokrotne nielegalne rozpowszechnianie narkotyków i dystrybucję substancji kontrolowanych skutkujące śmiercią lub poważnymi obrażeniami ciała. WIĘCEJ O SPRAWIE
 • Doktor Jay Shires, dr Loran Karlosky i pielęgniarka Mary Ann Board z kliniki Downtown Medical Clinic w Bells zostali oskarżeni o wielokrotne nielegalne rozprowadzanie i wydawanie substancji kontrolowanych oraz o udział w spisku.
 • Farmaceuta Glenn Bonifield Jr.”

  Contents

Articole recomandate